«

»

Lut 15

Wygoda przede wszystkim.

Bardzo często słuchamy muzyki poza domem i samochodem. Na przykład w czasie spaceru z psem, robieniu zakupów czy podczas jeżdżenia autobusem. Wiele osób zamiast słuchawkami posługuje się wbudowanym głośnikiem w telefonie. Jest to dosyć uciążliwe na przykład dla współpasażerów autobusu. Niekoniecznie każdy będzie miał akurat ochotę słuchać muzyki i to jeszcze naszego ulubionego artysty. Osobom tym inni często zwracają uwagę. Najlepiej zaopatrzyć się w słuchawki. Dla osób w ciągłym biegu poleca się słuchawki bezprzewodowe. Szczególnie ze względu na brak zwisającego kabelka, o który łatwo zahaczyć i wtedy nasz smartfon czy mp3 może zaliczyć niezbyt miękkie lądowanie. Słuchawki bezprzewodowe charakteryzują się dużą jakością dźwięku oraz olbrzymią wygodą. Są duże oraz miękkie co w noszeniu ich kilka godzin dziennie jest bardzo istotne.


Bardzo popularne wśród konsumentów są słuchawki SteelSeries Siberia V2. Ze względu na chowany mikrofon w lewej słuchawce są idealne dla graczy, ale nie tylko. Dzięki temu, że w słuchawkach tych jest możliwość schowania mikrofonu mogą nam służyć również do słuchania muzyki. Jeśli chodzi o specyfikację polecanego modelu jest satysfakcjonująca dla większości odbiorców. Długość przewodu w słuchawkach to 3m. Pasmo przenoszenia 10 Hz – 28000 Hz. Czułość wbudowanego mikrofonu to 38 dB, zaś pasmo przenoszenia mikrofonu to 50 Hz – 16000 Hz. Słuchawki te nie należą do najdroższych, a ich parametry są imponujące. Przed zakupem słuchawek warto zastanowić się nad wyborem SteelSeries Siberia V2.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>